Дитяче свято «Привіт, канікули!» у первомайському Палаці культури «Фрегат» відбулося 31 травня. Святковий марафон розпочався о 10:00 з яскравої інтерактивної програми, повністю присвяченої активному відпочинку малечі. Незважаючи на погодні умови, стіни палацу культури перетворилися на простір суцільних веселощів: діти брали участь у жвавих естафетах, тематичних конкурсах і танцювальних флешмобах. Головною Детальніше …








