Міський голова Олег Демченко та Первомайська міська громада висловлюють щирі та глибокі співчуття рідним, близьким і друзям Сергія Геннадійовича. 25 червня 2026 року перестало битися серце людини, яка віддано служила Україні, мужньо виконувала свій обов’язок та залишила по собі світлу пам’ять. Нехай душа покійного знайде вічний спокій, а Господь дарує Детальніше …