23 травня 2026 року у місті Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Місто Лева» – 2026, в якому взяли участь творчий колектив комунального закладу «Кінецьпільська дитяча школа мистецтв». Змагалися юні Кінецьпільці з творчими колективами різних великих міст: Хмельницький, Харків, Івано-Франківськ, Черкаси, Київ, Кам’яно-Подільський, Львів та інші в різних номінаціях та вікових категоріях. Детальніше …








