Міський голова Олег Демченко та Первомайська міська громада висловлюють щирі та глибокі співчуття рідним, близьким і друзям Сергія Геннадійовича. 25 червня 2026 року перестало битися серце людини, яка віддано служила Україні, мужньо виконувала свій обов’язок та залишила по собі світлу пам’ять. Нехай душа покійного знайде вічний спокій, а Господь дарує Царство Небесне. Світла пам’ять про Сергія Геннадійовича назавжди житиме в серцях тих, хто його знав, любив і поважав.У цей тяжкий час схиляємо голови в скорботі разом із родиною та близькими. Поділяємо ваш біль, сумуємо разом із вами та щиро підтримуємо у годину непоправної втрати.Вічна пам’ять і вічна слава всім, хто віддав життя за Україну та її Перемогу.