Ось і закінчився ще один навчальний рік в комунальному закладі “Кінецьпільська дитяча школа мистецтв”.Позаду залишилися хвилювання, напружені хвилини творчих іспитів, радість здобутих перемог. Нарешті – звітній концерт та віншування випускників-2025. Всі щасливі, радісні, задоволені. Нам би тільки Перемоги та мирного неба. Так хочеться Перемоги!.. Ми дякуємо Збройним Силам України за можливість жити , навчатися та радіти успіхам наших дітей. Для Вашого перегляду, друзі, звітній концерт “Дитяче поле веселкове”-2025.