У міській бібліотеці-філії №4 відбулася історична панорама «Нас пам’ять кличе у роки війни», присвячена Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
22 червня 1941 року розпочалася німецько-радянська війна — одна з найтрагічніших сторінок в історії нашого народу. Ця дата назавжди закарбувалася в пам’яті поколінь як день, що приніс біль, втрати та випробування мільйонам людей.
Увазі відвідувачів була представлена тематична книжкова виставка, на якій представлена історична література, а також художні твори про події Другої світової війни. Ці видання допомогли глибше усвідомити трагічні сторінки минулого та віддати шану всім, хто боровся за мир і свободу.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не забуваємо.
