Працівники абонементу головної бібліотеки щиро дякують Цешковській Анні Олександрівні із села Кінецьпіль та Мельник Ользі В’ячеславівні з міста Первомайськ за безкорисливу передачу чудових книжкових видань (більше 50!).
Такая щедра підтримка – це безцінний внесок у розвиток нашої бібліотеки та популяризацію читання. Завдяки таким небайдужим жіночкам наш фонд поповнився цікавими новинками, що примножує культурну і освітню спадщину. Ми впевнені, що кожна з цих книг знайде свого вдячного читача і подарує йому безліч яскравих емоцій та нових знань.