Поповнення бібліотечного фонду

Працівники  абонементу  головної  бібліотеки    щиро  дякують  Цешковській  Анні  Олександрівні із  села Кінецьпіль  та  Мельник  Ользі  В’ячеславівні  з  міста Первомайськ  за  безкорисливу  передачу  чудових  книжкових  видань  (більше  50!).  

Такая  щедра  підтримка  –  це  безцінний  внесок  у  розвиток  нашої  бібліотеки  та  популяризацію  читання.  Завдяки  таким  небайдужим  жіночкам  наш  фонд  поповнився  цікавими  новинками,  що  примножує  культурну  і  освітню  спадщину.  Ми  впевнені,  що  кожна  з  цих  книг  знайде  свого  вдячного  читача  і  подарує  йому  безліч  яскравих  емоцій  та  нових  знань.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *