Нещодавно в залі Дитячої музичної школи № 2 відбувся звітний концерт учнів та викладачів. Відкрив концерт оркестр народних інструментів під керівництвом Світлани Брушковської. Після цього Директор школи Іванова М.О. прозвітувала перед присутніми про роботу школи за 2016-2017 навчальний рік та повідомила:

«Цей рік був націлений на підготовку та проходження державної атестаційної експертизи яка проходила з 6 по 9 грудня 2016 року .

Комісія в кількості 7 викладачів Миколаївського Вищого державного музичного училища та обласного методичного кабінету в повному обсязі перевірила роботу школи за 10 років. За результатами перевірки школа отримала найвищий бал серед шкіл області які вже пройшли атестацію – 551 та високий рівень з відзнакою.

На сьогоднішній день колектив школи складається з 5 працівників технічного персоналу та 24 викладачів, з них за основним місцем роботи 21 викладач: за сумісництвом – 3, з вищою освітою – 14, з базовою – 10.

В школі працюють вже 3 покоління – це і перші викладачі, викладачі -наставники Коржова С. А. , Євстратова В. І. , Сідлецька І. А., Ярмошенко Л.М., Ярьоменко Т.С., Краснокутська Н.В. і учні учнів- це Юдін Олексій, Кісельова Леся і Магдич Тетяна.

В школі Функціонують 5 відділів якими керують досвідченні та високопрофесійні викладачі – це : фортепіанний відділ, струнно-смичковий та духовий, теоретичний, вокальний та народний .

На 1 вересня 2016 року був затверджений контингент 210 учнів. На даний час в школі навчається 208 учнів на 14 інструментах: фортепіано, синтезаторі, скрипці, контрабасі, гітарі, домрі, балалайці, акордеоні, баяні, флейті, кларнеті, саксофоні, трубі, ударних інструментах та вокалу.

Яскравою прикрасою школи є колективи:

оркестр народних інструментів – керівник Світлана Брушковська,

оркестр духових інструментів – керівник Віктор Кирилюк,

ансамбль скрипалів – керівник Краснокутська Надія,

концертмейстер Лариса Кухаренко;

ансамбль гітаристів – керівник Олександр Кісельов,

ансамбль акордеоністів – керівник Світлана Брушковська,

хор молодших класів – керівник Ярмошенко Людмила,

концертмейстер Леся Кісельова;

хор старших класів – керівник Ярьоменко Тетяна,

концертмейстер Ольга Арнаго;

вокальні ансамблі та інструментальні ансамблі під керівництвом Людмили Ярмошенко, та багато інших ансамблів малих форм.

Школа працює згідно плану, який затверджується на початку року.

Велика увага приділяється методичній роботі , де викладачі на засіданнях відділів, педагогічних радах, зональному об’єднанні показують відкриті уроки, читають методичні доповіді , діляться досвідом роботи.

В цьому році 12 викладачів фортепіанного, струнно-смичкового вокального та теоретичного відділів пройшли курси підвищення кваліфікації в м. Миколаєві.

Завдяки контролю заступника директора з учбової частини Ярьоменко Т.С. та завідуючих відділами велика увага приділяється учбовій роботі: своєчасно проводяться академічні концерти, технічні заліки, перевідні та випускні іспити, контрольні уроки.

Наша мета – розвиток творчих здібностей учнів на уроках з фаху, сольфеджіо, музичної літератури та колективного музичення, прищеплення любові та смаку до світової та української музики.

Тому насиченими були концертна та лекційна діяльності.

Найбільше враження справили концерти до Дня вчителя, до Дня музики, до Дня Святого Миколая, до Дня закоханих, «Свято першокласника», «Любим матусям», новорічний концерт за участю кращих учнів школи, концерт-зустріч з колишніми учнями, а нині студентами Миколаівського вищого державного музичного училища Адаліною Наталею та Свіріденко Олександром, концерт класу Брушковської С.О., сольні концерти викладача Юдіна Олексія, учениці 4 класу гітари Кондратюк Ірини, концерти до пам’ятних дат Олександра Зацепіна, Раймонда Паулса, Віктора Косенка, Франца Шуберта тощо.

Але ці концерти не були б такими яскравими як що в них не приймали участь і викладачі Ігор Марченко, Віктор Стьопочкін, Віктор Кирилюк, Лариса Кухаренко, Надія Краснокутська, Тетяна Ярьоменко, Світлана Брушковська, Олексій Юдін.

Однією з форм стимулювання учнів є конкурси різних рівнів. В цьому році 66 учнів-солістів та 29 учнів з ансамблів прийняли участь в 11 конкурсах, з них: 1 міжнародний, 5 всеукраїнських, 4 обласних, та міський «Віртуози Перво-майська» та посіли такі місця Гран-прі – 6 учнів та 1 колектив, І місце – 14 учнів та 2 колективи, ІІ місце – 18 учнів та 1 колектив, ІІІ місце – 19 учнів, грамоти – 9 учнів.

Цих учнів підготували викладачі Ярмошенко Л. М., Кісельов О.М., Іванова М. О., Катриченко І.Ю., Таран Л.М., Брушковська С.О., Краснокутська Н.В.»

Після доповіді протягом 2 годин батьки та гості із задоволенням слухали концерт, в якому були показані колективи оркестру духових інструментів, хори молодшого та старшого хорів, вокальні та інструментальні ансамблі, сольні номери лауреатів конкурсів.

В кінці концерту директор висловила слова подяки за підтримку та розуміння :

міському голові Людмилі Григорівні Дромашко, заступнику міського голови з гуманітарних питань Товстій Наталі Павлівні, депутатам Первомайської міської ради, начальнику управління культури національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Олішевській Наталії Вікторівні, голові правління ПрАТ «Санта Україна» Дирдіну Е.М., заступнику директора ДМШ № 2 Ярьоменко Т.С., завідуючим відділами школи, викладачам, всім батькам, редакції газети «Всесвіт».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.