Нові надходження у читальному залі Первомайської міської бібліотеки

Нова книга – це завжди велика радість для нас, працівників  бібліотеки та наших користувачів.

У 2020 році до читального залу Первомайської міської бібліотечної системи надійшли нові книги на різну тематику у кількості 88 примірників. Серед переліку книг – художні твори , історичні матеріали та фотодокументи, книги з питань психології та філософії, а також про відомих особистостей та про мистецтво.

Особливо хочу привернути увагу вчителів історії. Серед нових надходжень про українських гетьманів: В. Горобець “Гетьман Брюховецький”, Ю. Мицик “Іван Сірко”, П. Кралюк “Петро Конашевич-Сагайдачний – творець української  нації”, Д. Журавльов “Іван Мазепа”, І. Коляда “Богдан Хмельницький”.

Кілька творів про події, які відбувалися у різні етапи становлення України аж до наших днів: М. Бармак “Російська військова  окупація правобережної України ХVIII-ХІХ ст.”, О. Кучерук  “Петро Могила”, С. Литвин “Симон Петлюра”, Т. Пересунько “Культурна дипломатія Симона Петлюри”, “Українська революція 1917-1921 років” – упорядник О. Кучерук, “AVE. До 100-ліття Гетьмана Павла Скоропадського”, Ю Лівер “Тотальні війни: творення модерної України в 1914-1954 роках”, М.Попович “Червоне століття”, О. Стяжкіна “Стигма окупації : Радянські жінки у само баченні 1940-х років”, “Червоний імперіалізм. Друга світова війна і громадська думка в Україні, 1939-1941”, “Війна і міф. Невідома друга світова”, С. Грабовський “Убити Сталіна, інакше його міфи вб’ють нас”, В. Марочко “Голод 1946-1947р.р. в Україні”, С. Плохій “Ялта: ціна миру”, М. Музика “Савур-могила: Військові щоденники”, А Котлярчук “Доброівольці. Доба героїв”, Л. Якубова “”Русский мир” в Україні: на краю прірви”.

А також цікаві новинки для психологів. Зокрема: К.Юнг “Архетипи і колективне несвідоме”, Ю. Іздрик “Меланхолії”, Д. Бернет “Наш дивакуватий мозок”, Е.Фром  “Втеча від свободи”, Р.Флорида “Криза урбанізму. Чому міста роблять нас нещасливими”, Т.Еріксон “В оточенні ідіотів”, Ціцерон “Про старість”.

Нові надходження порадують і людей мистецтва. Це: Ф.Гук “Галерея пройдисвітів”, І.Мелешкіна. “Мандрівні зорі в Україні. Сторінки історії єврейського театру”, Г. Емброус “Підхід і мова.Графічний дизайн”, М.Юнгер “Пікассо: живопис,що шокував світ”, Дж.Родам “Це Ван Гог”, В. Гомперц “Думай як митець”, М.Берд “100 ідей, що змінили мистецтво”.

Всі книги розміщені у вільному доступі у читальному залі нашої бібліотеки у просторі виставки «У світі цікавих книг».

Тож  запрошуємо всіх, кому цікаві книги, хто хоче ближче познайомитись з новими виданнями до читального залу Первомайської міської ЦБС.

Бібліотекар Первомайської міської ЦБ А. Григоренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *