«Вшануймо героїв» – меморіальна інсталяція

Українці! Ми з родоводу сильних

Прозрів народ і духу смолоскип

Запалений серцями незборимих

І пам’ять про синів хай не згасне повік

В читальній залі міської ЦБС  відбулося урочисте відкриття постійно діючої меморіальної інсталяції, присвяченій загиблим землякам в ООС (операція об’єднаних сил). Допоки житимуть люди, житиме і пам’ять про героїв.  Вони поклали своє життя за рідну Україну, за ії волю і незалежність, за мирне життя для нас і наших дітей.

Відкриття розпочалося із виконання Державного гімну України. Провели літію і прочитали молитву «Отче наш»  священики: ієрей Покровської церкви Євгеній та настоятель Римо-католицького костьолу отець Павел. Хвилиною мовчання вшанували полеглих за Батьківщину.   Захід відбувся напередодні 14 жовтня. В цей день в Україні відзначають одразу чотири важливі свята : Покрову Пресвятої Богородиці,  День захисника України, День українського козацтва та День Української  повстанської армії . Усі ці свята тісно між собою пов’язані. Вони передбачають захист Українського народу. Ми щиро вдячні всім хто взяв участь, а саме вихованцям ДМШ № 2: Гаврилко Вілені, Круговцовій Ользі, Гарусевич Дар`ї, Давидовій Кароліні та їх керівнику Людмилі Ярмошенко. На заході були присутні представники відділу соціального захисту населення, Центру допомоги учасникам АТО Ходоківська Вікторія Геннадіївна, практичний  психолог Первомайського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Брезенко Вікторія Олексіївна, військові, учні, студенти.

Нашим воїнам, які перебувають на неоголошеній війні хочемо побажати, хай не похитнеться віра, нехай думки будуть чистими, серце палким, дух – незламним, а святе прагнення захистити свою Батьківщину додасть сил і впевненості в перемозі. Нехай береже вас Господь та захищає наша молитва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.