До Дня міста Первомайська відбулись турніри

21 вересня 2019 року до дня святкування 343-ї річниці Дня міста відбулись турніри  з настільного тенісу, шашок та баскетболу.

На міському стадіоні управління овіти ім. Л.Г.Кривицького був проведений турнір з шашок серед людей різних вікових категорій. Переможці змагань нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.

Відбувся турнір з баскетболу серед юнаків. Першість в турнірі виборювали три команди: “Орлик”, “Hot boys team”, “Зірочки”. У підсумку запеклих та безкомпромісних баскетбольних баталій у фіналі турніру зустрілись дві кращі команди “Hot boys team” та “Зірочки”. Заслужену  перемогу святкувала команда “Зірочки”. Команда переможець та команди-призери були відзначені грамотами, медалями та кубком.

Змагання з настільного тенісу проходили у спортзалі ДЮСШ. Загалом відбулося два турніри – серед юнаків та дівчат. Турнір розпочався з захопленням і протягом усього змагання гравці не зменшували свого азартного темпу. Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *