Поетична кав’ярня «Поезія – це завжди неповторність»

Вже вкотре звучить в читальному залі Первомайської міської бібліотечної системи пісня Назарія Яремчук «Чорна кава» – це працює бібліотечна кав’ярня. Це любителі поетичного слова зібралися, щоб вшанувати її величність Поезію. Це свято, Всесвітній День Поезії, відзначається 21 березня (в день весняного рівнодення).

         Як у кожній кав’ярні, у нас є меню.
Це: 1.Кава «Поетична квітка»
2. Пиріг від Юрка Островершенка «Презентація збірки «Миттєвва Юрба»
3. Родзинка від учнів ЗОШ №9 уривок з рок-опери Ю.Рибчинського «Біла Ворона».

           Присутні милувалися прекрасними віршами у виконанні вихованок театру «АТОМС» Лізи Колісніченко та Тетяни Остапенко керівник Тетяна Гаврилюк, познайомилися з творчістю Ірини Відмиш.
Під час зустрічі презентували нову збірку Юрія Островершенка «Миттєва юрба».
Але родзинкою свята поезії став уривок рок-опери видатного українського поета Юрія Рибчинського «Біла ворона» у виконанні учнів Первомайської загальноосвітньої школи №9 керівник Ольга Островська.
Всіх присутніх привітала депутат Первомайської міської ради Наталка Клименко. Вона прочитала вірш Василя Симоненка та вручила квіти господині кав’ярні.
Господиня кав’ярні бібліотекар Антоніна Григоренко подякувала всім за участь у святі, але учасники ще довго не хотіли залишати затишної зали: пригощались кавою, обмінювались враженнями, знайомились з виставкою творів поетів Первомайщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.