Патріотичні читання за книгою Галини Кирпи «Мій тато став зіркою»

      До Дня Гідності та Свободи

21 листопада бібліотекарі Первомайської міської дитячої бібліотеки-філії №2 провели для учнів 3-Б класу патріотичні читання за книгою Галини Кирпи «Мій тато став  зіркою».

Захід присвячений Дню Гідності  та Свободи відбувся у приміщенні Первомайської ЗОШ І ступеня №11. Основна мета – виховання в школярів почуття людської гідності, любові та відданості до своєї Батьківщини.

Бібліотекар Мінін О.Ю. ознайомив дітей з біографією та творчістю відомої української дитячої письменниці. Ця книга зворушлива оповідь маленької дівчинки, тато якої загинув на Майдані. Дівчинки, якій важко змиритися з тим, що тато вже не пригорне її міцно-міцно, не малюватиме з нею пастельками тополю аж до неба, не побачить її маленької сестрички.    Героїня книжки роздумує про зовсім недитячі теми: смерть, барикади, гради та біженців. А полеглий за правду тато світить їй із неба яскравою зіркою.

Учні виразно і з почуттям читали уривки з книги, яка справила на них велике враження. Голосне читання розвиває пам’ять, увагу і культуру мовлення молодших школярів. На зустрічі презентувалася виставка однієї книги під назвою «Зоряне небо Галини Кирпи».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.