Друга міська спартакіада з нагоди Дня місцевого самоврядування

8 грудня 2017 року в спортивному комплексі «Фрегат» відбулась друга міська спартакіада серед депутатів  міської  та районної рад, працівників апарату виконавчого комітету міської ради та райдержадміністрації, присвяченої Дню місцевого самоврядування.

В програму спартакіади були включені спортивні змагання з мініфутболу, настільного тенісу, шашок та дартсу.

Перемогу в змаганнях з міні-футболу виборола команда «Ветерани», друге місце у виконавчого комітету міської ради, а третє місце посіла команда Первомайської райдержадміністрації.

Переможцями в змаганнях з шашок, дартсу та настільного тенісу здобула команда Первомайської райдержадміністрації, друге місце у виконавчого комітету міської ради, а третє місце посіла команда «Ветерани».

В загальнокомандному заліку перше місце посіла команда Первомайської райдержадміністрації. Друге місце у представників виконкому міської ради. Третє місце у команди «Ветерани».

Після завершення спортивних змагань переможці та призери були нагороджені грамотами та кубками управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради та Первомайської міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.