Зустріч з учасниками Євромайдану «Народ мій є! Народ мій завжди буде!»

21 листопада у читальному залі Первомайської міської централізованої бібліотечної системи відбулась зустріч з учасниками Євромайдану, присвячена Всеукраїнському Дню Гідності та Свободи. Основною метою культурно-патріотичного заходу є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь, об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ ст., а також відання належної шани патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Учасників зібрання привітав секретар міської ради С.О. Бондарчук, який побажав всім злагоди, миру, надій на кращі зміни і розбудову сильної держави.

Організатори заходу ознайомили присутніх із поглядами науковців на загальні риси ментальності українського народу і намагалися пояснити, чому українці виходять на Майдан, чим керуються у своїй боротьбі?!

Перед молоддю виступили вихованці драматичного театру «Атомс», художній керівник Т.П. Гаврилюк, які поставили драматичну мініатюру «Діалоги», по мотивам творів І. Ципердюка «Віра» і О. Забужко «Альбом для Густава». Також школярі переглянули низку відосюжетів про події під час Революції Гідності ы буктрейлер на книгу М. Рудневича «Я з Небесної Сотні».

Під час заходу спогадами про Євромайдан поділилися журналістка Ж.С. Руських, поетеса А.І. Григоренко, громадський діяч В.Л. Войтенко. Всі вони зазначили, що Майдан для людей був місцем єднання і спільної боротьби за гідність і свободу вибору.

Учасники зустрічі вшанували пам’ять про Небесну Сотню хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника героїв «Небесної Сотні».

Співробітники бібліотеки пропонують жителям і гостям міста ознайомитися із бібліографічним покажчиком літератури за темою «Майдан: від Незалежності до Свободи» і завітати до книгозбірні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.