Спортсмени відзначили День фізичної культури та спорту

09 вересня 2017 року на центральному міському стадіоні пройшло урочистості до Дня фізичної культури та спорту та  відкриття другої міської міжгалузевої спартакіади  серед працівників підприємств, установ та організацій фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

На урочистому відкриті були присутні міський голова Л.Г. Дромашко, секретар міської ради С.О. Бондарчук, директор дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти міської ради Паламарчук С.В., начальник відділу молоді, фізичної культури і спорту управління культури,національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Є.М. Романов, голова Первомайської міської організації ФСТ «Спартак» С.В. Поляков.

На урочистому відкритті Людмила Григорівна Дромашко нагородила грамотами виконкому міської ради  працівників фізичної культури та активістів фізкультурно-спортивного руху спортивного товариства «Спартак» за популяризацію спорту і здорового способу життя  серед працюючих та з нагоди Дня фізичної культури  і спорту:

– Вадима Мусевича, тренера з веслувального слалому обласної ДЮСШ ФСТ «Спартак»;

–  Віктора Готку, головного лікаря центральної районної лікарні;

– Євгенія Ластівку, голову первинної профспілкової організації працівників соціальної сфери міста Первомайська;

– Тетяну Примак, головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Первомайського району»;

–  Ірину Сисоєву,голову міської організації профспілки працівників освіти;

– Людмилу Волох, голову Первомайської міської профспілки працівників культури.

Відбулося нагородження спортсменів – переможців та призерів Всеукраїнських та міжнародних змагань та спартакіад, працівників дитячо-юнацької спортивної школи, представників спортивних федерацій, активістів спорту.

Здійснила показовий виступ команда з брейк-дансу «FRESH FORMAT» на чолі з Андрієм «Фішкою».

Після урочистого відкриття головний суддя спартакіади Микола Гонтарук ознайомив учасників  спартакіади з програмою змагань. В програму спартакіади ввійшли спортивні змагання з настільного тенісу, шашок, дартсу та багатоборства. В спартакіаді прийняли участь 9 колективів фізкультури.

Перемогу у змаганнях з багатоборства святкували спортсмени медичного коледжу, друге місце у  спортсменів  управління освіти, третє місце у спортсменів КЗ «ЦПМСД Первомайського району». Перше місце з настільного тенісу зайняла команда управління освіти, на другому місце команда медичного коледжу, третє місце у представників центральної районної лікарні. З дартсу перемогу здобули представники КЗ «ЦПМСД Первомайського району», на другому місці команда медичного коледжу, третє місце у спортсменів територіального центру соціального обслуговування м. Первомайська. У змаганнях з шашок перемогу здобули представники центру поштового зв’язку №3, друге місце у команди  управління освіти, третє місце у спортсменів КЗ ЦПМСД Первомайського району». Переможцями в особистому заліку стали:

– з дартсу Вячслав Капустян /КЗ «ЦПМСД»/ та Ірина Мовчан /управління освіти/;  – з шашок Микола Потарін /управління освіти/ та Алла Бондар /КЗ

«ЦПМСД»/;

– з настільного тенісу Станіслав Паламарчук /управління освіти/ та Лариса Глазова /управління газового господарства/;

– з багатобоства  Артем Дегтяренко /медичний коледж/ та Катерина Федулова /центральна районна лікарня/. В загальному заліку перше загальнокомандне місце у представників управління освіти /керівник Остапенко Г.Ф./. Друге місце у команди медичного коледжу /керівник Присяжнюк О.Г./. Третє місце зайняла команда КЗ «Центру  первинної медико-санітарної допомоги Первомайського району» /керівник Примак Т.І./.

Після закінчення спортивних змагань всі переможці та призери біли нагороджені грамотами та кубками управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради та Первомайської міської організації ФСТ «Спартак».

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.