Первомайський міський конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце»  

 

У творчих стінах Міського центру культури і дозвілля ім. Є. Зарницької, 20 та 21 травня відбувся щорічний, традиційний конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце».

На два дні місто Первомайськ, перетворилось на осередок талановитих, творчих, креативних та яскравих виконавців, що дарували глядачеві приємні враження та щирі емоції своїми виступами.

В перший конкурсний день, 20 травня свої виступи презентували 8 читців, та солісти-вокалісти, яких було понад 80 учасників. Учасники продемонстрували свою творчість та рівень виконавської майстерності.

В першому конкурсному дні (вокал), прийняли участь вихованці міських культурно-мистецьких закладів, загальноосвітніх шкіл, дитячих садочків а також представники району.

 

Другий конкурсний день 21 травня, приніс неймовірно яскраві та захоплюючі виступи представників жанру «хореографія». 28 художніх номерів, представленими 12-ти колективами в трьох вікових категоріях змагалися за призові місця та можливість прийняти участь у заключному Гала-концерті. Цього року, приємним враження стали виступи вихованців дошкільних навчальних закладів, що додало нового подиху конкурсу дитячої творчості «Первомайське джерельце».

Вже традиційно, Гала-концерт та церемонія нагородження переможців відбудеться в перший день літніх канікул: 1 червня в День захисту дітей на базі Палацу культури «Фрегат».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.