Напередодні Різдва та Хануки Президент зустрівся з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій

Президент Володимир Зеленський зустрівся з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій та привітав із прийдешніми святами – Різдвом Христовим і Ханукою.

«Хочу подякувати вам за те, що ви з українським народом, підтримуєте людей, молитеся за всіх нас. Молитеся щодня за наших бійців – за тих, хто на фронті, хто поранений і кого, на жаль, немає, а також за цивільних українців, які працюють, живуть і навчаються в державі», – сказав Володимир Зеленський.

Окремо Президент подякував капеланам, які підтримують захисників і захисниць на фронті, і висловив сподівання на те, що військове капеланство розвиватиметься й надалі.

Глава держави наголосив, що роль Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій важлива для адвокації України у світі. Адже РФ намагається використовувати церкву для впливу на думку українців, які через війну виїхали за кордон.

Детальніше: https://president.gov.ua/news/naperedodni-rizdva-ta-hanuki-prezident-zustrivsya-z-predstav-95201?fbclid=IwY2xjawHZyNxleHRuA2FlbQIxMAABHQzVnmo7kzxSA1rG3xohbHLYtFHYQBTwcmhxbtT1rhty663H4-gYR4u4Fw_aem_H5Nm4bhXHKBBge3DOrKuHQ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *