14 серпня 2025 року сесійна зала Первомайської міської ради вперше стала майданчиком для нового формату спілкування – круглого столу «Первомайськ спортивний». Ця подія об’єднала представників влади, тренерів, спортсменів і батьків, які прагнуть розвивати спорт у громаді, робити його доступним, цікавим і різноманітним для кожного. Ще до початку офіційної частини панувала Детальніше …

