Полин-зоря, що обпалила світ

26 квітня 2024 року відзначаються 38-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Трагедія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.

Роковини Чорнобиля – нагода привернути увагу до ще однієї болючої теми. Два роки тому, з 24 лютого до 31 березня, Чорнобильська АЕС була окупована російськими військами. Відходячи з Чорнобильської зони  загарбники захопили в полон 169 нацгвардійців – їх вивезли у бік Білорусі. Україні вдалося повернути з полону декого з них. Але ще багато нацгвардійців, які охороняли станцію на момент вторгнення, залишаються в полоні. Рідні чекають на їхнє повернення додому!

Поведінка росіян на окупованій ЧАЕС два роки тому шокувала невіглаством щодо того, на якому обʼєкті вони перебувають. Вона виразно засвідчила, чим урешті обертається незнання і спотворення історії.

Для тих, хто хоче дізнатися більше про Чорнобильську катастрофу, Підгороднянська бібліотека-філія презентує виставку-реквієм “Полин-зоря, що обпалила світ”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *