Україна. Війна. Рік незламності. Не забудемо, не пробачимо

Широкомасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року принесло війну на всю територію України,принесло страждання,страх,сльози біль та тисячі смертей – як невинних цивільних людей,так і наших  захисників.

Зараз наша країна переживає надзвичайно важливий період своєї історії, коли кожен українець відчуває на собі тягар війни та несе відповідальність за майбутнє нашої країни. Ми стикаємося з випробуваннями, які вимагають від нас великої сили, мужності й рішучості. Це не просто війна за територію, це війна за можливість існування та розвитку нашої незалежної України.

Бібліотека-філія №4   до цієї дати пропонує користувачам полицю пам’яті “Україна. Війна. Рік незламності. Не забудемо,не пробачимо”. Кожен читач може ознайомитися з реалістичними,доленосними історіями очевидців,які перебували в окупації,прочитати оповіді героїв,які пережили голод,холод,втрату рідних.

Ці історії з життя ви прочитаєте в книзі Валентини Розуменко “Лютий рік незламності”, “Один на один з ворогом: логіка виживання в окупації” Ольги Телипської, “Я, Фокс та окупація. Щоденник херсонця ” Олександра Меньшова та “Місто-герой Харків. 28 історій незламності”Дар’ї Бурої .

Ми обов’язково переможемо ,бо наша нація незламна, працьовита, дружня, гостинна, сильна, щедра, співуча і ніхто її не здолає, бо в нас є сила, а сила – в єдності!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *