Афганістан у спогадах та фотооб’єктиві. Афганістаном зранена душа

«Ти – вічний біль, Афганістан,
Ти – наш неспокій.
І не злічить глибоких ран
В борні жорстокій.
І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –
Не всі вернулися сини із тих ночей…»

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В міській бібліотеці № 4 була проведена інформаційна скарбничка “Афганістан у спогадах та фотооб’єктиві”.

Війна в Афганістані – це трагедія і звитяга сотень тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати… Це не лише незагоєна рана, біль її учасників, це – застереження на майбутнє.

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Сподіваємось, що відлуння Афганістану буде тільки як спогад і ніколи не повториться. Схилимо ж голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.

   Сьогодні вкотре, перегортаючи сторінки Афганської війни, яка і через 34 роки з дня виводу військ нагадує про себе невимовним болем згорьованих родин, що втратили своїх синів, нагадує муками і стражданнями тих, хто пройшов через неї та залишився живим.

      До цієї дати Підгороднянська бібліотека – філія презентує викладку літератури «Афганістаном зранена душа».

      З представлених документів Ви дізнаєтесь про людей, які пройшли випробування в горнилі локальних війн та воєнних конфліктів в Афганістані, Кубі, Анголі, В’єтнамі, Югославії, Ефіопії, Іраці, а також про воїнів – земляків, які чесно і до кінця виконали свій військовий та людський обов’язок.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *