Всеукраїнський турнір з футболу на Кубок пам’яті Л.Г. Кривицького

В місті Первомайську відбувся щорічний Всеукраїнський турнір з футболу на Кубок пам’яті Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Л.Г. Кривицького серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2009-2010 р.н.

Змагання проходили 27 жовтня 2019 року на стадіоні управління освіти міської ради ім.Л.Г.Кривицького

На заході були присутні голова федерації футболу міста Первомайська М.Д.Флакей, начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Є.М.Романов, головний суддя змагань та вихованець Леоніда Григоровича К.Д.Доценко.

Під час урочистого відкриття голова федерації футболу М.Д.Флакей  привітав учасників змагань та побажав спортсменам перемог, гарного спортивного настрою.

Присутні вшанували пам’ять Леоніда Григоровича хвилиною мовчання.

Учасниками цьогорічних змагань стали чотири команди з міста Первомайська, Миколаєва, Подільська та Доманівки.

За підсумками футбольних баталій переможцями турніру стали господарі змагань, вихованці К.Д. Доценка із команди ДЮСШ міста Первомайська, ІІ місце здобули футболісти СДЮСШ міста Миколаєва. ІІІ сходинку п’єдесталу пошани виборола команда КДЮСШ «Локомотив» (Подільськ).

Також були визначені подарунками та грамотами найкращі гравці: Рибаков Андрій (СДЮСШ Миколаїв), Москальчук Юрій (ДЮСШ Первомайськ), Каташилов Максим (КДЮСШ «Локомотив» (Подільськ), Волошин Єгор (ДЮСШ Доманівка).

Переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами, перехідним кубком. Від спонсорів турніру кожна команда отримала солодощі.

Організатори турніру висловлюють вдячність міській владі, федерації футболу Миколаївської області та спонсорам турніру за надану фінансову та організаційну допомогу.