Фестиваль «Острів творчості і талантів»

Вже вересень несе вітань багато,

На крилах літо понесли лелеки.

І в нас сьогодні професійне свято,

У нас – працівників бібліотеки.

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Професія бібліотекаря тісно пов’язана з книгою, адже книга – джерело мудрості і знань. Недарма ж так співпало, що День бібліотек і День іменин Віри, Надії, Любові, Софії припадає на один день.

В читальному залі Первомайської міської бібліотечної системи відбувся Фестиваль «Острів творчості і талантів». Адже серед користувачів та друзів книгозбірні  багато талановитих людей.

Всіх присутніх  привітали наші добрі друзі  учні загальноосвітньої  школи  I-III ступенів №9, а керує ними  наша колега шкільний бібліотекар Ольга  Островська.

Серед активістів  бібліотеки  є жінка, яку звуть Надія – це Надія Олександрівна Замчак.  Нещодавно вона відсвяткувала свій ювілей. Ми її щиро привітали. Побажали удачі та завжди веселого настрою, щоб  радувала  нас своїми  гуморесками.

А в колективі «Голтяни»,  є Віра Іванівна Казанчук, теж влучна гумористка.  Керівник колективу Клавдія Федорівна Прокопенко привітала та разом з голосистим колективом подарувала нам кілька пісень.

В цьому ж колективі наша поетеса, безвідмовний учасник наших творчих зустрічей Єлизавета Домбровська, яка прочитала свої вірші присвячені бібліотеці.

Є серед наших активних прихильниць бібліотеки і Любов Павлівна Осокіна та Олександра  Євгеніївна Богдановська, Смелянець Надія  Олексіївна.  Вони активні учасниці всіх наших заходів прекрасні майстрині.

В нашої бібліотеки є гарні друзі, наші сусіди – музична школа №1.

Ми щиро дякуємо директору школи Віктору Олександровичу Граждану та Викладачам Ганні Клопотовській та Тетяні Шелест за співпрацю. Їхні вихованці подарували присутнім свої  музичні вітання : Христина Обертун  виконала композицію «Вербовая дощечка», а Олексій Ільїн  соло на гітарі «Східний танок».

Постійним учасником творчих заходів  є колишній бібліотекар, поетеса Валентина Василівна Троянська. Вона привітала всіх присутніх своїми поезіями. А поет-пісняр Олег Каніфольський  подарував свої пісні у авторському виконанні і гарний настрій.

Театр «Атомс» з ДЮЦНВ постійний  учасник наших заходів, а керівник його творча, креативна людина  Тетяна Гаврилюк. Учасниця театру Тетяна  Остапенко виконала уривок із циклу «Веснянки» за твором Івана Франка.

Співпрацюємо також ми з польським товариством «Ясна гвязда», керівник Аполлінарій Войтенко. У його виконання прозвучала  пісня польською мовою.

Є в нас клуб людей елегантного віку «Гармонія життя». В цьому клубі є і учасниці хору ветеранів війни і праці, керівник активний наш читач Петро Карпук.

Від імені хору ветеранів привітала присутніх Марія Воробйова. Вона прочитала свого вірша та побажала творчих успіхів та багато добрих друзів.

На закінчення фестивалю  всіх учасників привітав в.о. директора бібліотечної системи Микола Миколайович Кмітевич та вручив учасникам грамоти і подяки, а Тетяна Войцеховська  бібліотекар  читального залу  подарувала  циганський танок.

Фестиваль пройшов в дружній обстановці. По закінченню учасники фотографувались та обмінювались враженнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *