«Зберегти життя на Землі»

Останнім часом проблеми екології і взагалі збереження життя надзвичайно гостро постали перед людством. Захист навколишнього середовища – завдання багатоаспектне: він передбачає і раціональне використання природних ресурсів, і збереження миру на планеті, і цивілізований науково-технічний прогрес.
Для екологічного порятунку людства потрібно зробити дуже багато, перш за все – сформувати екологічний світогляд. Досі його мала хіба що одна тисячна населення планети. За своє екологічне невігластво людство платить дуже дорого: знелісненням материків, отруєнням водного й повітряного простору, катастрофічними змінами клімату, техногенними аваріями, наприклад, Чорнобильська катастрофа. Однак навіть більшість урядів світу, не уявляє собі справжніх масштабів імовірної катастрофи і навіть не вірить у її можливість.
Центрами екологічної освіти наших громадян повинні стати бібліотеки. Для бібліотечних працівників популяризація літератури з екологічних питань – тема не нова.  Бібліотека оформлює книжкові виставки, проводить масові заходи різноманітних форм, на екологічну  тематику.

До всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища в міській бібліотеці на абонементі бібліотекарка Ірина Гоцько підготувала книжкову виставку «Зберегти життя на Землі».

Сподіваємося, що література з виставки сприятиме формуванню екологічної свідомості користувачів бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *