Міжнародний день захисту дітей

Вже в котре, за доброї традиції, працівники галузі культура  міста Первомайська, саме на Міжнародний день захисту дітей проводять Гала-концерт міського конкурсу дитячої творчості «Первомайське джерельце».

От, і цього червневого, літнього дня, розпочалося святкування з розважально-ігрової програми для дітей у міському парку культури і відпочинку ім. «Дружби Народів», де діти мали змогу відпочити у яскравій, ігровій атмосфері, переглянути концертну програму та прийнявти участь у конкурсах. А по завершені ігрової програми, діти отримали морозиво та переглянули показовий виступ пожежної частини нашого міста. Таким був ранок 1 червня.

Вже о 17:00 у Палаці культури «Фрегат», малечу міста зустрічала святкова музика та ляльки велетні, проводжаючи їх до глядачевої зали. Пролунали урочисті фанфари, відкрилася завіса і розпочався заключний Гала-концерт переможців міського конкурсу дитячої творчості «Первомайське джерельце», по завершені якого розпочалась церемонія нагородження.

Майже 400 дітей – учасників в різних жанрах (розмовний, вокал, хореографія) підіймались на сцену та отримували подарунки конкурсу та солодощі і, звичайно, нагороди за зайняті місця. Жодна дитина не залишилась поза увагою.

Після завершення церемонії нагородження, на дітей посипалися рясним дощем різнокольорові кульки. При виході із глядачевої зали – морозиво, а на площі розпочалась дитяча дискотека.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *