Літературна зустріч «На перехресті поколінь»

Первомайська міська бібліотека не один рік проводить зустрічі із письменниками та поетами рідного краю. 28 травня в читальній залі бібліотеки відбулася творча зустріч з поетом, лауреатом Всеукраїнської премії імені Василя Симоненка, членом Національної спілки письменників України Олександром Кучеренком (Обрієм). Розпочалася зустріч народною піснею у виконанні гостя «За туманом…»

Олександр  Кучеренко народився у місті Южноукраїнську Миколаївської області.  Працював на Південно-українській атомній електростанції. Але вирісши в неповторній природі Надбужжя, почав описувати її в своїх поетичних творах. Своїм наставником він вважає Дмитра Креміня, який на жаль відійшов у вічність.

На зустрічі, яка тривала майже дві години, Олександр Кучеренко представив присутнім нещодавно видані нові книги «Абетка юності», «І.ДЕ.Я», «Бусол», розповів про початки становлення , про сучасну літературу, відповів на ряд цікавих запитань про філософію життя та ізотерику, поділився спогадами про своє дитинство, юність, виконав у супроводі гітари власні твори..

Зустріч, яку модерував поет, член Асоціації українських письменників Юрій Островершенко, видалася надзвичайно теплою та цікавою. Місцеві поети, члени літературного обєднання «Зажинок» Григорій Усатюк та Лорина Лисогурська розповідали про Миколу Вінграновського та Дмитра Креміня, читали свої твори.  Були презентовані книжкові виставки:  «Художнє слово Олександра Обрія», « Золота пектораль поезіїї Д. Креміння» та «Отут я серце винянчив для неба.( Микола Вінграновський)»

Всі присутні  мали змогу придбати літературу з автографом письменника. Ще довго, після завершення зустрічі, шанувальники творчості Олександра Обрія спілкуватися з ним особисто.

Захід приурочений роковинам видатних поетів-земляків, Лауреатів Шевченківської премії М.Вінграновському та Д.Креміню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *