«Пізнавай світ з газетами і журналами»

Не секрет, що у 21 столітті газети та журнали втратили ту важливість у житті людей, яку вони мали у минулому. Проте це зовсім не означає, що людям вже не цікавий стиль, що використовується у газеті, та аналіз, який можна знайти на сторінках журналів.

Найважливіший критерій, що відрізняє газету від журналу – це оперативність. Саме завдяки швидкій подачі інформації газети можуть дозволити собі не використовувати багато аналізу матеріалів, залишаючи читачу право судити матеріал зі своєї точки зору. Газети, що є щоденними, зазвичай, розповідають новини про події в інформаційних жанрах, тобто таких, як репортаж, огляд, замітка. Журнали ж навпаки висвітлюють переважно події у вигляді аналітичних статей та розгорнутих інтерв’ю із особистостями.
Тож, кожен з нас має змогу вирішувати, читати нам газету, журнал, чи взагалі дізнаватися новини лише з інтернету, але зрозуміло найголовніше: газетно-журнальне виробництво – це ціла епоха, і кожна газета та кожен журнал має свою історію. Те, як подавалася інформація у цих виданнях, залежало не тільки від журналістів, але у більшій мірі від влади і політики, яку вона вела. На сьогоднішній день кожен у праві сам обирати ресурс, з якого дізнаватися інформацію, а це означає, що ніяка політика редакції чи певна пропагандистська інформація не зможе змінити нашу власну думку про події. Адже ми живемо у 21 столітті.

До уваги користувачів  в Первомайській міській бібліотеці в читальному залі бібліотекарі Світлана Чабан та Тетяна Войцеховська підготували бібліовітрину «Пізнавай світ з газетами та журналами».

Один коментар до “«Пізнавай світ з газетами і журналами»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *