Інформ- тайм « Непоборні, незламні, нескорені»

3 грудня –  весь світ відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. За офіційними даними близько 10% населення, або 650 міліоннів людей  є з фізичними вадами. У 1992 році « Організація Об’єднаних Націй» та « Генеральна Асамблея ООН» проголосила 3 грудня «Міжнародним днем інвалідів». В Первомайській міській бібліотеці проведено інформ – тайм

« Непоборні, незламні, нескорені». Методист Кучеренко Л.Д. інформувала, що цей день спрямований на  посилення уваги до проблем  людей з фізичними вадами, захисту їх гідності, прав і благополуччя, посилення уваги суспільства до переваг, які воно отримає від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Мета, заради якої був проголошений цей день,- повне і рівне дотримання прав людини і  її участь в житті  суспільства.

Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство. Людмила Дмитрівна закликала бібліотекарів не забувати таких людей, які потребують допомоги. В Україні живе понад 2 млн. самотніх і з обмеженими можливостями. Така в них доля – залишатися у чотирьох стінах, сам на сам зі своїми проблемами, хворобами.

Що потрібно людині для щастя? Потрібно, щоб поруч були завжди добрі і чуйні люди. Книги, періодика та добре слово ніколи не завадить.

Що треба людині для щастя?

Щоб сонце всміхалося з рання

Щоб дощиком повнилися ріки

І райдуги ніби мости..

Що треба людині для щастя

Щоб друзі її розуміли

Щоб будні здавалися святом

Щоб долю свою віднайти…

Під час інформування  була презентація  «Видатні історичні постаті з особливими потребами» . Які досягли в своєму житті висот. не дивлячись

на свій стан. Зокрема це: Гомер, Альберт Енштейн , Людвіг Ван Бетховен, Ісаак Ньютон , Леонардо Да Вінчі, Уолт Дісней.

Наостанок всім учасникам був розданий рецепт щастя.

 

                                       Рецепт Щастя.

Візьміть чашу терпіння

 Налийте туди повне серце любові,

Вкиньте дві пригорщі щедрості

Хлюпніть туди гумору,

Посипте добром,

Додайте якомога більше віри

І все це добре перемішайте.

Потім намажте на шматок

Відпущеного Вам життя

І пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляжу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *