Працівники Первомайської ЦБС відвідали Миколаїв

Працівники Первомайської міської центральної бібліотечної системи для обміну досвідом відвідали Миколаївську обласну  бібліотеку  для дітей імені  В. Лягіна. Колектив дитячої бібліотеки на чолі з Тетяною Анатолівною Жайворонок провели презентацію  своєї книгозбірні, розповіли про інноваційні креативні форми  у роботі з дітьми та їх батьками.                     Бібліотека зачаровує своїм виглядом: сучасні меблі, художньо оформлені книжкові виставки, створено все  для комфорту і відпочинку дітей. Відвідали також обласну бібліотеку для юнацтва.

Колеги – бібліотекарі ознайомили з основними напрямками роботи, надали практичні поради щодо  автоматизації бібліотечних процесів у програмі «УФД/Бібліотека» , розповіли про методику проведення краєзнавчих Foot-квестів.

Пощастило нам також побувати в Миколаївському краєзнавчому музеї Козацькі казарми».  Дуже цікавою була розповідь екскурсовода про острів Березань. Ми побачили старовинний посуд, який добре зберігся. А ще оглянули  зали, де оформлена експозиція про війну в Афганістані.

Та особливо нас вразив зал, де розташовані експонати з Майдану і АТО. Ніби потрапили в полум’я Майдану та пекло Донецького аеропорту . Всю дорогу додому ми були під враженням від побаченого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.