Звітний концерт учнів та випускників Первомайської дитячої школи мистецтв

      28 травня у Палаці культури і техніки «Фрегат» відбувся звітний концерт учнів та випускників Первомайської дитячої школи мистецтв. Ця подія стала справжнім святом для всього мікрорайону,подивитися на виступи талановитих дітей прийшли рідні, друзі та знайомі.

     На урочистості завітали й поважні гості – це начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Наталія Вікторівна Олішевська та депутат міської ради Глушко Тимур Вікторович. У своїй промові Тимур Вікторович зазначив, що він приємно здивований кількістю талантів школи і висловив сподівання, що діти в майбутньому засяють новими, яскравими зірочками на музичному небосхилі України.

      У свою чергу, Наталія Вікторівна подякувала педагогічному колективу школи мистецтв, на чолі з директором Оленою Василівною Васильєвою, за значний внесок у культурний розвиток міста.

      Розпочала святкову програму директор школи О. В. Васильєва, яка у своїй доповіді повідомила громаду міста про успішну атестацію школи, про успіхи вихованців закладу в конкурсах та зазначила, що незважаючи на труднощі, які виникають, викладачі віддають учням все найкраще і найцінніше – свої знання.

      Після цього О.В.Васильєва та завуч школи мистецтв Л.І.Паскаль вручили випускникам свідоцтва про закінчення навчального закладу та нагородили переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсів.З

      За рік учні школи прийняли участь у 18 конкурсах – 81 учень став переможцем.

      Від усіх випускників школи мистецтв Евеліна Корнізовська (викл.ПаскальЛ.І.,клас синтезатора) подякувала викладачам за щоденну кропітку працю, любов та терпіння. А щирі слова вдячності педагогам від батьківського комітету висловлювали Л.В.Корнізовська та В.Крацик.

Для всіх присутніх справжнім калейдоскопом талантів став яскравий концерт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.