Василь Зінкевич в Первомайську

      “Ми є сила, хоча б тому, що маємо таку пісню, де три хвилини не просто забави, а нашої суті. Українська пісня справді обіймає своїми крилами світ. Доводилось бувати в багатьох країнах. І без перекладу, не розуміючи ані слова, публіка встає.  

       Я кажу: ви ж не розумієте, про що я співав. А вони відповідають: в українських піснях є щось таке, що лікує. Ми не можемо без пісні, вона душа наша. Взагалі, треба частіше заглядати в дзеркало своєї душі, щоб впізнавати себе. Непростий тепер час, але ми ніколи не втратимо своєї неповторності.

       Бо ми — українці” – такими словами почав свій концерт в місті Первомайську український естрадний співак , народний артист України, лауреат Шевченківської премії, Герой України Василь Іванович Зінкевич .

      Велика аудиторія шанувальників відвідала концерт шанованого співака, який пройшов 27 травня в Палаці культури та техніки “Фрегат”.

Всім знайомі хіти  зачарували публіку, яка в свою чергу нагородила метра великою кулькістю аплодисментів та квітів.

По закінченню заходу слова вдячності від громади міста Первомайська виразила міський голова Людмила Дромашко, яка вручила квіти за неймовірні емоції та масу позитивних вражень від творчості співака.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *