Мистецьке віче «Гімн Свободі»

21 листопада в Україні відзначають, як День Гідності та Свободи, адже саме в цей день шість років тому розпочалася Революція, яка переродила українську націю.

Після рішення уряду про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію України з ЄС українці зібралися на майданах, люди вийшли на вулиці, щоб висловити свою позицію щодо дружби з Євросоюзом.

В Первомайській міській бібліотеці до зазначеної дати проведено мистецьке віче «Гімн Свободі». До студентської молоді зі словами вітань звернувся секретар міської ради Сергій Бондарчук.

Спогадами про ті буремні дні, які увійшли в новітню історію України, поділився учасник «Євро Майдану» Володимир Войтенко, а поетеса Антоніна Григоренко, яка теж була на Майдані, прочитала свій авторський вірш.

Пекучою хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів в зоні АТО, а до підніжжя пам’ятного  знаку Героям Небесної Сотні лягли квіти, як символ життя, добра і любові.

Патріотичні пісні подарували присутнім Аліса Шклярова і сімейний дует у складі Віолетти та Олени Вороновських.  Бібліотекарі Тетяна Войцеховська й Світлана Чабан підготували виставку інсталяцію «Вільні творять майбутнє», а бібліограф Юлія Савва презентувала фотовиставку «Майдан очима земляків».

Цей день потрібно пам’ятати, адже свобода та гідність стали найціннішими для українців. За це боролися наші пращури, за це ми воюємо і сьогодні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *