Материнська світлиця «Мати-берегиня роду»

Вже 20 років поспіль, у другу неділю травня, в Україні відзначають День матері. Не випадково це прекрасне, весняне свято приходить до нас саме у теплому, ласкавому травні, бо матір, вона, як весна, що пробуджує все живе своїм теплом, дає початок новому життю.

Мама-це перше слово, яке з радістю промовляє кожна дитина. Слово «мати»  росте з нами тихо, як ростуть дерева, сходить сонце, розквітає квітка. Де б ми не були, матуся завжди освітлює наш шлях своїм ніжним, відданим серцем.  Вона завжди поруч – і в дні важкі, і в дні на щастя багаті.

«Мати-берегиня роду»- саме під такою назвою 17 травня в міській дитячій бібліотеці відбувся захід присвячений Дню матері. На гостини завітали учні 2-А та 2-Б класів ЗОШ №11 разом з вихователем групи продовженого дня Наталією Анатоліївною Толубицькою. Мета заходу спрямована на виховання любові та шанобливого ставлення до матері. «Благословіть же матір, Небеса, а Мати Божа,- збережи дитину» – таку назву мала стилізована книжкова викладка з елементами флористики, організована  бібліотекарами в читальній залі.

З теплими та щирими словами привітання до присутніх звернулася ведуча- бібліотекар Романчук Т.В. Вона розповіла  про історію виникнення свята,та про значення ролі матері в житті людини. Діти уважно слухали бібліотекара і активно долучилися до участі в декламуванні віршів про рідну неньку. Потім гостям свята  було запропоновано взяти  участь в літературній вікторині «Слово про маму», і в конкурсі-грі «Моя мама найкраща, тому що…» Школярики із задоволенням читали вірші і коротенькі оповідання про маму, співали колискові пісні і розглядали галерею портретів матусь від попередніх учасників свята.

Упродовж заходу багато цікавого розповідалося про наших мам і про те, що кожна в світі людина повинна шанувати рідну матір.  Мама – найдорожча у світі людина для кожного, тому атмосфера материнського свята в книгозбірні відчувалася в усьому: в оформленні зали, в розповідях дітей, в перегляді відеофільмів, в музичному супроводі.

Наприкінці зустрічі всі разом заспівали пісню – «Мамо, мамочка моя». Захід пройшов в піднесеному настрої, в дружній, теплій атмосфері, і подарував присутнім багато позитивних емоцій, а головне – сприяв шанобливому ставленню молодших школярів до найдорожчої у світі людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.