Письменники краяни: Олекса Різниченко

        Травень дуже багатий на яскраві події. Саме в травні до Первомайської міської бібліотеки завітав наш земляк, поет, письменник і просто цікава людина Олекса Різниченко.
На зустріч завітали працівники Первомайського краєзнавчого музею, на чолі з завідуючою Оксаною Дорошенко, методист управління освіти Любов Відмиш та працівники районної  і міської бібліотек. Директор Микола Миколайович Кмітевич  щиро привітав  Олексу Різниченка від бібліотеки, яку автор неодноразово відвідував.

Олекса Сергійович  розповів присутнім про своє дитинство, перші вірші, про поневіряння в радянських таборах (лише за те, що українець), а також про свої нові твори та доробки. Зустріч  із письменником  була щирою і неймовірно емоційною.  Слухачам сподобалася чудова поезія автора, адже написана вона про них і для них, у ній – світ перших дитячих здивувань і захоплень, сприйняття всього оточуючого очима очевидця. На завершення заходу автор підписав свої книги  і колективне фото на згадку.
Користувачам бібліотеки Олекса Різниченко добре знайомий як автор книг:  «З людей», «Сміх на гаку», «Озон», «Козацькі прізвища і гени матінки Одеси», «Маюнелла», «Наодинці з Богом»,  «Спадщина тисячоліть»,  «Промінь з Одеси», «Я винен тим, що українець», «Одноримки», які вони із задоволенням читають.
Головна мета зустрічі – знайомство  з новими творами письменника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.