В рамках відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в місті відбувся   турнір з міні-футболу, настільного тенісу та шашок.

Метою турніра слугує розвиток фізичної культури і спорту та виховання почуття патріотизму, поваги до ветеранів, поважне ставлення до історичної пам’яті свого народу.

Турнір з міні-футболу відбувся на міському стадіоні управління овіти. Участь у футбольному заході прийняли три команди: «Ортодокс» (тренер Халковський А.В.), ДЮСШ управління освіти (тренер Доценко О.К.), «Дербі-Цитадель» (тренер Кривогуз А.В.).

Футбольний турнір пройшов досить емоційно, гравці показали якісний футбольний поєдинок.

У підсумку перемогу святкувала футбольна команда «ДЮСШ управління освіти». Переможці турніру нагороджені грамотами та кубком, також кращий гравець кожної команди отримав подарунок.

Турнір з настільного тенісу відбувся в ДЮСШ управління освіти ім.Тофана В.В. Турнір розпочався з захопленням і протягом усього змагання гравці не зменшували свого азартного темпу. Учасники та переможці турніра нагородженні грамотами, медалями та призами.

В Сквері Перемоги був проведений турнір з шашок серед людей різних вікових категорій. Переможці змагань нагороджені цінними подарунками.

О 21:00 в Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» відбулася урочиста свічкова хода «Уклін живим, загиблим слава», загальна кількість учасників становила 250 осіб. Учасники ходи поклали квіти та свічки до Вічного вогню.

Один коментар до “”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.