Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Це свято – винагорода за вашу повсякденну працю, віддане служіння мистецтву. Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуєте велич рідного краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!

Щиро дякую за творчість, духовність, національні традиції, які є головними життєвими орієнтирами. Завдяки вашій сумлінній праці, безперервному творчому пошуку, роботи над собою –  ми маємо плідні результати.

Бажаю вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої  ідеї, нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив та нових культурних проектів.

З повагою,

начальник управління культури ,   

національностей, релігій, молоді та 

спорту Первомайської міської ради

Олішевська Наталія Вікторівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.