Бібліотечний квест «Нове життя прочитаної книги»

Шановні жителі міста Первомайська, міська централізована бібліотечна система розпочинає річний квест «Нове життя прочитаної книги».

Мета – знайти нового читача для книг, які вже прочитані їхніми господарями. Адже, мабуть, у кожного з нас є «домашня бібліотека», у якій загубилися вже давно прочитанні книги. Ці видання, говорячи мовою алегорій: «є забутими, одинокими, запиленими часом». Однак кожна людина може дати фоліанту «нове життя», подарувавши книгу до міської бібліотеки.

До якого б літературного жанру не відносилося «старе видання», якою б мовою не був написаний текст, повірте, книга знайде вдячного читача, який захопиться сюжетом, полюбить головних героїв, почерпне нові знання, отримає естетичну насолоду від читання.

У бібліотеці буде створена зона «Книга дарована людям». Кожен дарунок матиме дарчий підпис від власника, іменні автографи стануть частиною історико-культурного життя бібліотеки і громади.

Сьогодні, 18 лютого, маємо прекрасний початок – подарунок двох книг від активного читача Ігоря Крушельницького. Це відомі в Україні бестселери Сергія Лойко «Аеропорт» і «Рейс».

Колектив Первомайської міської централізованої бібліотечної системи, дякує за дарунок і запрошує всіх жителів міста відвідати книгозбірню!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.