Голова Молодіжної ради увійшла до керівного складу молодіжного конгресу від Миколаївської області

У вівторок, 23 червня, у Миколаєві відбулися установчі збори Миколаївського регіонального молодіжного конгресу – нового консультативно-дорадчого органу, покликаного посилити участь молоді у формуванні державної та місцевої політики.

У заході взяли участь начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Ігор Щербина, секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько, голови районних військових адміністрацій та молодь.

Безмежно раді та пишаємось Анною Чумак, головою Молодіжної ради при виконавчому комітеті Первомайської міської ради, яка не просто була представником громади, а ще й увійшла до керівного складу молодіжного конгресу від Миколаївської області – заступником голови.

Бажаємо крокувати лише вперед! Лише до успіху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *