Найдорожчою людиною у нашому житті завжди була, є і буде мама. Вона – як весна, що пробуджує все живе своїм теплом, дає початок новому життю. Із нею ми відкриваємо для себе світ.
Щороку у другу неділю травня в Україні відзначають День матері.
Цього травневого дня для користувачів Первомайської міської бібліотеки філії №3 бібліотекарка провела поетичний серпантин «Усе починається з Матері». Діти читали поетичні твори присвячені матерям, щиро вітали всіх матерів зі святом, ознайомилися з друкованими виданнями тематичної книжкової виставки.. Бажаємо усім Матерям здоров’я, сили і мудрості, довгого і щасливого життя.

