Наш земляк, Герой, солдат Черненко Анатолій Васильович, повертається додому «на щиті».
Міський голова Олег Демченко та Первомайська міська громада висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким і друзям загиблого захисника України.
Наш Герой загинув 18 грудня 2024 року, під час виконання службових обов’язків із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави.
Кожен загиблий Воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас, їх імена назавжди будуть взірцем мужності, патріотизму та незламності.
Нехай душа загиблого Анатолія Васильовича знайде вічний спокій….
Вічна пам’ять та вічна слава всім, хто загинув за Перемогу України!
Висловлюємо щирі співчуття та слова підтримки у цей складний час сім’ї та рідним. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.