Вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Впродовж десяти років російські війська безжалісно та безупинно намагаються знищити увесь український народ та його історію. Зазіхаючи на найдорожче – життя наших дітей. Бездушно відбираючи їх у батьків, вилучаючи із сімей та позбавляючи друзів, тим самим знищуючи їх світле майбутнє та радощі безтурботного дитинства. Сотні та тисячі дітей вже більше ніколи не пограються зі своїми іграшками, не обіймуть свої рідних та не повернуться в рідні домівки. Тепер вони – Янголята, що оберігають всіх нас з небес. У зв’язку із цим та згідно з Постановою Верховної Ради України від 01 червня 2021 року № 1490-ІХ, щорічно, 4 червня в Україні на державному рівні вшановується пам’ять дітей України, які загинули внаслідок російського вторгнення.
Відтак, 4 червня 2024 року, у Первомайській громаді, на території Свято-Варварівської церкви, відбувся захід із вшануванням пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України. До нього долучилися: міський голова Олег Демченко, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, заступник міського голови Володимир Рябченко, керуючий справами Тетяна Данильченко, депутати міської ради, представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування та освітянської галузі, учасники добровольчого військового формування, медики, працівники поліції, а також пересічні жителі громади.
О 9:00 годині вони, загальнонаціональною хвилиною мовчання, вшанували пам’ять про тих, хто загинув від рук жорстоких загарбників минулого та сучасності, а також Державним гімном України згадали тих, хто сьогодні гідно боронить нашу рідну неньку від російських окупантів.
Після чого, усі присутні, в памʼять про сотні замучених і невинно знищених дитячих душ, поклали квіти до меморіалу загиблим маленьким українцям. А також доєдналися до Всеукраїнської акції «Дзвіночки», та прикріпили янголяток ручної роботи і дзвіночки, на гілочки дерев та до меморіалу.
Ми ніколи не забудемо про цих дітей. Памʼять про них буде вічно жити в наших серцях. А їх імена, назавжди вписані в історію України.
Світла пам’ять маленьким янголятам, чиє життя забрала війна!
Не забудемо!

Не пробачимо!

За матеріалами телеграм-каналу Виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *