Міський конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце». Підсумки

11 та 12 травня 2024 року в Центрі культури ім. Є.Зарницької проведені відбіркові тури міського конкурсу дитячої творчості «Первомайське джерельце». Всього на конкурс подано 105 заявок, прослухано 290 учасників, з них 53 учасника з інших регіонів України.

В цьому році географія участі в конкурсі розширилась. Крім учасників з нашої громади, в конкурсі взяли участь діти з Одеської області (м. Чорноморськ, с. Троїцьке), Київської області (м. Біла Церква), Закарпатської області (с. Нижній Коропець), Вінницької області (м. Ладижин), Черкаської області (с. Сушківка, Уманський район).

За підсумками відбіркового туру журі конкурсу визначило переможців та розділило призові місця. Нагородження відбулось до Дня захисту дітей 1 червня 2024 року.

Вітаємо переможців конкурсу:

ВОКАЛ

І категорія (6-10 років)

ІІІ місце

Красніцька Валерія (Дитяча школа мистецтв, керівник Карабуза Лідія),10 років.

ІІ місце

Трофімов Ярослав (Дитяча музична школа, керівник Ярмошенко Людмила), 9 років.

І місце

Марченко Анастасія (Дитяча музична школа, керівник Омарова Фаїна) , 9 років.

ІІІ місце

Вокальний ансамбль «Дивосвіт» (Дитяча музична школа, керівник Ярмошенко Людмила)

ІІ місце

Вокальний ансамбль «Нерозлучні друзі» молодша група (Центр культури ім. Є. Зарницької, керівник Клопотовська Ганна)

І місце

Дитячий вокальний ансамбль «Веселка» (Палац культури «Фрегат», керівник Карабуза Лідія)

Онлайн

ІІІ місце

Макогоненко Іван  (Кінецьпільська дитяча школа мистецтв, керівник Гончар Олександр), 6 років

ІІ місце

Попова Вероніка (Палац культури і мистецтв, м.Чорноморськ, керівник Тарконовська Олена), 7 років

І місце

Славинська Софія (Троїцький будинок народної творчості ім. Р. Палецького, керівник Славинський Олександр, 096 52 451 40), 7 років

ГРАН-ПРІ

Хлевнюк Аміна (Центр культури ім. Є. Зарницької, керівник Попова Ольга), 10 років

Номінація «Надія конкурсу»

Яніцька Наталі (Дитяча музична школа, керівник Качурка Олена),  9 років

ІІ категорія (11-14 років)

ІІІ місце

Боровська Катерина (Дитяча школа мистецтв, керівник Паскаль Лариса)

ІІ місце

Гамзаєва Каміла (Дитяча школа мистецтв, керівник Карабуза Лідія), 12 років

І місце

Кодриш Вадим (Центр культури ім. Є. Зарницької, керівник Попова Ольга), 12 років

ІІ місце

Дитячий вокальний ансамбль «Калинове зерня» (Центр культури ім. Є. Зарницької, керівник Попова Ольга)

І місце

Вокальний ансамбль (Дитяча музична школа, керівник Ярмошенко Людмила)

Онлайн

ІІІ місце

Рязанова Поліна (Палац культури і мистецтв, м.Чорноморськ, керівник Тарконовська Олена), 12 років

ІІ місце

Онатій Тимофій (м. Біла Церква, керівник Шараєвська Марина)

І місце

Семененко Ольга (Кінецьпільська дитяча школа мистецтв, керівник Семененко Тетяна), 13 років

Номінація «Відкриття конкурсу»

Гіптенко Веніамін (м. Біла Церква, керівник Чорна Мар’яна)

ІІІ категорія (15-16 років)

ІІІ місце

Сьома Кароліна (Дитяча школа мистецтв, керівник Карабуза Лідія), 15 років

ІІ місце

Цехоцька Ірина (Дитяча школа мистецтв, керівник Карабуза Лідія), 16 років

І місце

Бурякова Юлія (Дитяча музична школа, керівник Качурка Олена)

ІІІ місце

Вокальний ансамбль «Нерозлучні друзі» (Центр культури ім. Є. Зарницької, керівник Клопотовська Ганна)

ІІ місце

Дует Калашнікова Юлія, Головчанська Марія (Центр культури ім. Є. Зарницької, керівник Клопотовська Ганна)

І місце

Дует Круговцова Ольга, Гаврилко Вілана (Дитяча музична школа, керівник Ярмошенко Людмила)

ХОРЕОГРАФІЯ

І категорія (6-10 років)

ІІ місце

Єфімов Максим, КоротчукАміна (Палац культури «Фрегат», керівник Бесараб Віталій) «Денсмікс»  

І місце

Хореографічний колектив «DаnceWay» (Палац культури «Фрегат», керівник Анна-Марія Дратковська) «В пошуку щастя»

І місце

Хореографічний колектив сучасного танцю «MODERN» (Палац культури «Фрегат», керівник Марина Кріпак) «Я хочу…»

Номінація «Надія конкурсу»

Хореографічний колектив «DаnceWay» (Палац культури «Фрегат», керівник Анна-Марія Дратковська) «Barbie girls»

ІІ категорія (11-14 років)

ІІІ місце

Ансамбль танцю «VOLONTE» (Центр культури ім. Є.Зарницької, керівник Мар’я Міхневич) «Дівочі вихваляння»   

ІІ місце

Гурток бальної хореографії (Центр культури ім. Є.Зарницької, керівник ВалеріяДібрівна) «Латінденс»

І місце

Хореографічний колектив «DаnceWay» (Палац культури «Фрегат», керівник Анна-Марія Дратковська) «Соціум»

Куницька Катерина, Куницька Єлизавета (Гімназія №5, керівник Пурло Поліна) «Під крилом»   

Онлайн

ІІІ місце

Водограй (Сушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Уманського району Черкаської області, керівник Смосюк Катерина) «Черлідинг»

РОЗМОВНИЙ ЖАНР

І категорія (6-10 років)

ІІІ місце

Народний театр юного глядача «Лицедії» (Центр культури ім. Є. Зарницької, керівник Ольга Толстова) «Серце матері»

І місце

Геворгян Мері, учасниця народного театру юного глядача «Лицедії» (Центр культури ім. Є. Зарницької, керівник Ольга Толстова), 8 років

Онлайн

ІІ місце

Солтановська Валерія (Кінецьпільська дитяча школа мистецтв, керівник Аліна Галіцька),   10 років

ІІ категорія (11-14 років)

ІІІ місце

Цуцуян Анастасія (Центр культури ім. Є. Зарницької, керівник Сербінович Сергій),13 років

ІІ місце

Єва Пірожок (гімназія №8, керівник Відмиш Ірина), 11 років

Онлайн

ІІІ місце

Вдов Марія (Кінецьпільська дитяча школа мистецтв, керівник Аліна Галіцька), 11 років

ІІ місце

Смілянець Катерина (Кінецьпільська дитяча школа мистецтв, керівник Аліна Галіцька),   11 років

І місце

Скакун Вікторія (Текучанська філія Ладижинського ЦКДС, керівник Золотніцька Тетяна), 14 р

ІІІ категорія (15-16 років)

ІІІ місце

Рефлексія (Центр культури ім. Є. Зарницької, керівник Гаврилюк Тетяна), 16 років

Онлайн

ІІІ місце

Ярошенко Вікторія (Кінецьпільська дитяча школа мистецтв, керівник Аліна Галіцька),15 років

Особливу нагороду начальника управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради отримали:

Театральний колектив «Водевіль» (Кінецьпільська дитяча школа мистецтв, керівник Аліна Галіцька)

Хореографічний колектив «Перлинка» (ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ, керівник Гребенюк Юлія, Єфімова Вікторія)

Міській голова Олег Демченко
Начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Наталія Олішевська
Наталія Олішевська
Члени жюрі: Ігор Головатенко, Ольга Попова, Тетяна Войцеховська, Дар’я Бондар та Оксана Лісовець
Ольга Попова, Тетяна Войцеховська, Дар’я Бондар та Оксана Лісовець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *