Міжнародний день захисту дітей в Первомайській міській територіальній громаді. Відео

В переддень Міжнародного дня захисту дітей, управління культури національностей релігій молоді і спорту, завітали з дитячою розважальною програмою до старостинських округів Первомайської громади. Зокрема, 31 травня відбулась розважальна програма для дітей Підгороднянського та Грушівського старостинського округу, діти отримали яскраві враження, теплі емоції та звичайно смаколики від голови Первомайської об’єднаної громади.

Вже,1 червня день був насичений, проте, багатий на приємні та радісно емоції для найменших жителів нашої громади. Ще з ранку, міський парк вітав малечу розважальною програмою, ляльками велетнями, показовим виступом Первомайський ДСНС та звичайно смачне морозиво для малечі. Далі день продовжився відкриттям оновленого ігрового майданчика на мікрорайоні “Котеджі”, далі церемонія нагородження учасників та переможців міського конкурсі дитячої та юнацької творчості “Первомайське джерельце”. Довершив день відкритий мікрофон котрий проходив у міському парку.

Та, вже, 2 червня розважальною програмою продовжились вітання для малечі громади села Кінецьпіль та села Чаусове Друге. Діти отримали купу задоволення та мали змогу відчути смак дитинства без присмаку війни.

Дякуємо ЗСУ за дитинство!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *