Відкритий Чемпіонат міста Первомайська з веслування на байдарках і каное присвячений Дню захисту дітей

01.06.2024 року на міському пляжі «Райдуга» пройшов Відкритий чемпіонат міста Первомайська з веслування на байдарках і каное присвячений Дню захисту дітей, який проходив  під патронатом міського голови Олега Демченка.

       Цього року до Первомайської територіальної громади на змагання завітали команди: м. Миколаїв  СДЮСШОР,  м. Миколаїв КДЮСШ «Олімп», м.Миколаїв МОК КДЮСШ №1,  м. Баштанка, селища  Новоархангельск (Кіровоградська область), с. Вільшанка (Кіровоградська область) та м. Первомайськ   ФОК з греблі на байдарках і каное ім. А.Дмітрієва, а це 120 учасників.               

        З вітальним словом до учасників звернувся міський голова Олег Демченко, який привітав спортсменів з початком змагань та побажав витримки, сили та бійцівського духу, задля досягнення найвищих вершин в спорті.

      Для забезпечення покращення умов до занять веслуванням міською владою було закуплено човен та двигун для забезпечення безпечного проведення навчально-тренувального процесу та змагань, які під час урочистого відкриття вручив міський голова Первомайському  фізкультурно-оздоровчому клубу з греблі на байдарках і каное ім. А.Дмітрієва.

      Учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських воїнів, які не повернулися з поля бою та гучними оплесками подякували Збройним Силам України за можливість займатись та проводити змагання.

        Після урочистостей  відбулись перегони в вікових категоріях серед спортсменів. За результатами змагань переможцям та призерам змагань були вручені грамоти та медалі. Також, діти отримали «солдатську» кашу та морозиво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *