У дружбі з книгою

Щороку, в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – найпрекрасніше свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї мирної процвітаючої країни.

До Міжнародного дня захисту дітей в Підгороднянській бібліотеці-філії проведено цікаву годину “У дружбі з книгою”. На захід  завітали наймолодші школярі місцевої гімназії на чолі з класним керівником Наталією Василівною Кривулею.

Завідуюча бібліотекою-філією Наталія Волянська привітала гостей з їх днем, бажаючи їм щасливого дитинства та ласкавої долі! Цікавинки розпочалися екскурсією по бібліотеці: діти знайомилися з інформаційною зоною, абонементом, краєзнавчою кімнатою, книгосховищем. Із захватом вони занурилися в кімнату юного користувача, де на них чекали яскраві та  цікаві книжечки.  Весело та активно проходили конкурси “Розминка”, “Який герой зайвий?”, “Відгадай загадку – яка це казка?” та вікторина “Казковий світ”.          Кульмінацією свята став показ казки “Колобок”, в якій акторами стали самі відвідувачі. Діти із задоволенням продемонстрували свої знання, показуючи та розповідаючи українську народну казку. Захід пройшов у дружній, веселій та позитивній обстановці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *