Кенді бар «На питання відповідай – солодощі діставай»

Кенді бар «На питання відповідай – солодощі діставай»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та довічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

До Міжнародного дня захисту дітей бібліотекар  міської бібліотеки філії №3, для юних користувачів бібліотеки на майданчику ПК « Фрегат»  організувала кенді бар  «На питання відповідай – солодощі діставай». Діти з задоволенням давали відповідь на різноманітні питання про героїв улюблених книг, тварини та рослини  нашого краю, звичаї, традиції України. За правильну відповідь діти отримували солодощі.  Кенді бар це не тільки цукерки, а й знайомство з книгою. Головна мета не тільки пригостити дітей солодощами , а й познайомити з книгою, популяризувати читання серед дітей, створити рандеву з книгою.

 День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, але й  нагадування суспільству про необхідність захищати юне покоління, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими  громадянами своєї країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *