Виставка-хобі “Три D”

Чим зайнятися у вільний час? Кожна людина має улюблене заняття або розвагу, що не є робочою спеціальністю і до яких вдаються у вільну годину. Це і є хобі (англ. hobby — захоплення).

Для цікавого та приємного проводження свого часу Підгороднянська бібліотека-філія пропонує виставку-хобі “Три D”.

В першому розділі виставки “Для Дому”  представлено книги, які знайомлять користувачів зі стравами української народної кухні;  подається матеріал, який допоможе раціонально вести домашнє господарство, планувати бюджет, виховувати дітей, налагоджувати добрі сімейні стосунки.

В другому розділі  “Для Дозвілля” читачі можуть ознайомитися з літературою  на різні смаки – це  український народний декоративний  розпис, практичні поради по виготовленню із лози та інших видів рослинної сировини  побутових виробів, сувенірів і подарунків, а також представлено книги та періодичні видання із зразками української вишивки. Родзинкою цього розділу стала робота читачки бібліотеки Любові Макогоненко  “Ясний Великдень на землі”, присвячена до Великодня.

Третій розділ “Для Душі” містить книги по вирощуванню таких екзотичних рослин як лимона, апельсина, ананаса, мушмули і багато інших плодових культур та  як доглядати за такими звичними для нас суницею, малиною, смородиною й агрусом. Не обійшли увагою і улюблені всіма жінками квіти. Книги розповідають про рослини, які радують людину своєю красою в період цвітіння, а також способи застосування властивостей квітів у практиці. Прикрасою розділу стала квітка, яку подарувала бібліотеці користувачка Віра Ясніцька. Тож, проводьте свій час із задоволенням!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *