Щаслива родина – душа України. Відео

Щорічно, 15 травня всі країни світу відзначають Міжнародний день сім‘ї. Із покоління в покоління українцям передавалось шанобливе ставлення до родини. Від батька до сина, від бабусі до онучки завжди передавались духовні цінності. Найбільший затишок та щастя не в статках, а в тісному  родинному колі, серед близьких людей, де кожен є частинкою великого роду зі своїми традиціями, звичаями, установками. Родинний вогонь завжди ріднив братів, сестер, тіток, дядьків, племінників та й усіх, хто був у родині у теплому спілкуванні, співпереживанні, взаємодопомозі. Від матері до доньки передавались вишиті рушники та сорочки, а від батька до сина – земля і турбота про неї. Ці традиції зберігаються й до сьогодні, і хоч зараз правдивого вогню у домівках не знайдеш, та й домівок у багатьох не залишилось – віртуальний вогонь, що символізує дух оселі, кожен українець всіляко намагається підтримувати.

І для кожної окремої людини цей день – хороший привід відвідати рідних. Сьогодні це свято для нас набуває особливого значення. У країні – війна, багато родин вимушено покинули свої домівки та змушені жити нарізно. Жінки поруч з чоловіками зі зброєю  в  руках стали на захист  батьківщини. 

В рамках відзначення цієї дати у фойє Палацу культури «Фрегат» експонується фотосушка «Щаслива родина – душа України» за участі родин вихованців творчих колективів та пересічних первомайців. 

Тож, єднаймося, люба українська родино! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня сім’ї! Саме сім’я є найбільшим багатством, тією основою, платформою, на якій будується все. І нехай ваша сім’я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в біді. Любові, краси, світлого та мирного майбутнього, достатку і спільного розвитку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *