Благодійно-мистецька акція «Даруймо щирість Великодніх свят». Ярмарок на підтримку Збройних Сил України «Дякуємо ЗСУ за Великдень»

За кілька днів ми будемо  зустрічати Великдень –  святкування найшанованішого релігійного свята.У той же час православні з нетерпінням чекають вечора з суботи на неділю – щоб зранку сказати: “- Христос Воскрес! – Воістину Воскрес!”

5 травня на площі перед Палацом культури «Фрегат» було велелюдно, в рамках благодійно – мистецької акції «Даруймо щирість Великодніх свят», відбувся ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Проходив він під гаслом «Дякуємо ЗСУ за Великдень».  

Торти, пляцки, тістечка, печиво, паски,узвар,горішки,творчі доробки місцевих майстрів – чого тільки не було на столах! Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й дорослі.

Дякуємо за активність та підтримку усім жителям мікрорайону «Фрегат», які із задоволенням та натхненням долучились до благодійного ярмарку.

А ще,щира подяка підприємцям,які надали свою продукцію та передали всі кошти на допомогу ЗСУ: ПП»ШиК»(Володимир Шефкін), крафтовій пекарні  «ХліББери»(Руслан Пономарьов), ФОП «Федоренко».

Також, щиро дякуємо майстрам і майстриням, які представили свої авторські вироби та витвори образотворчого мистецтва. Активними та цілеспрямованими були  батьки і вихованці   хореографічних колективів: «Dance Way» ( керівниця Анна – Марія Дратковська),  «Modern» ( керівниця – Марина Кріпак) та народного ансамблю бального танцю «Натхнення» ( керівник – Віталій Бесараб). Також, висловлюємо вдячність всім працівникам Палацу культури, які долучились до цього дійства.

Примітно, що уся ця краса – переважно у жовто-блакитних кольорах. Адже уже другий рік як святкуємо Великдень в умовах війни. А наша можливість перебувати у цей час у мирних містах – заслуга військових ЗСУ, добровольців, тероборони та волонтерів. Та й загалом багатьох громадян, які працюють і вболівають за нашу Перемогу.

Зичимо всім вам мирного та ясного неба, міцного здоров’я, прихильності долі та Божого благословення! Робімо все, що можемо, разом, для нашої Перемоги!

Зауважимо, що слово “пасха” означає “перехід” і “ягня”. Для християн Пасха – символічний дворазовий перехід Ісуса Христа від життя до смерті та від смерті до життя вічного.

Тож, вірмо у Життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *